Głośnik karaoke z mikrofonem to sprzęt, dzięki któremu zwykła impreza ze znajomymi może przeistoczyć się w szaloną zabawę do białego rana. Mobilny, niedrogi głośnik może z powodzeniem być używany w domu, pubie lub podczas wesela na dużej sali.

Jaki głośnik karaoke wybrać?


Głośniki karaoke są w ostatnim czasie bardzo popularne, dlatego na rynku można je znaleźć bez problemu w wielu sklepach oraz w różnych wersjach. Przede wszystkim głośnik karaoke powinien być odpowiednio dobrany do warunków w jakich będzie używany oraz jak często. Jeśli ma stać w barze, to najlepiej wybrać model na prąd. Jeśli ma to być sprzęt mobilny, to należy wybrać wersję na akumulator. Bardzo ważna jest także moc głośnika. W niewielkich pomieszczeniach najlepszym rozwiązaniem będzie wybór głośnika o mocy maksymalnej 10 W.

Czy kupić głośnik karaoke z mikrofonem czy bez?


Głośnik karaoke można kupić z mikrofonem lub bez. Głośniki z mikrofonem dzielą się na:
– głośnik z mikrofonem bezprzewodowym
– głośnik z mikrofonem przewodowym
Pierwsza wersja jest bardziej mobilna i najchętniej wybierana. Można kupić także wersję bez mikrofonu. Ale w takim przypadku najlepiej, aby głośnik posiadał wejście mikrofonowe, do którego w każdym momencie będzie można podłączyć mikrofon.

Ile kosztuje głośnik karaoke?


Ceny głośników są oczywiście różne. Wszystko zależy od modelu, marki, mocy oraz dodatkowych funkcji, w jakie głośnik został wyposażony. Do użytku domowego lub w mniejszych barach sprawdzi się świetnie sprzęt do 500 zł. Jeśli ma być on używany i eksploatowany regularnie w różnych warunkach, to najlepiej zainwestować nieco więcej gotówki.