Air Pods to słuchawki bezprzewodowe firmy Apple dostosowane dla wymagających klientów. To słuchawki z górnej półki, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania. Słuchawki Airpods są kompatybilne z innymi produktami z Apple, takimi jak komputery, iPhony, iPady oraz smartwatche. Firma Apple ciągle rozwija swój produkt z wykorzystaniem najnowszych technologii, by poprawić komfort użytkowania oraz jakość dźwięku. Jak dotąd powstały 3 generacje słuchawek.

Airpods 3 generacja – najważniejsze zmiany

Najważniejsze zmiany, które wprowadziła airpods 3 generacja to m.in.:

  • Redukcja hałasu – w 3 generacji słuchawek zastosowano nowe rozwiązanie, dzięki któremu funkcja redukcji hałasu jest dwukrotnie skuteczniejsza niż w poprzednim modelu;
  • adaptacyjny tryb kontaktu – ta funkcja pozwala na filtrowanie niechcianych szumów;
  • wydajna bateria – po załadowaniu słuchawek, możesz słuchać muzyki przez 6 godzin;
  • sterowanie dotykowe – umożliwia łatwiejszy dostęp do podstawowych funkcji jak regulacja głośności;
  • etui ładujące MagSafe jest wyposażone w funkcję znajdowanie dokładne, głośnik oraz uchwyt na smycz.
airpods 3. generacji

Słuchawki szyte na miarę

Osoby, które lubią słuchać muzyki w podróży i borykają się z nadwrażliwością słuchową, często decydują się na słuchawki z redukcją hałasu. W modelu airpods 3 generacji dźwięki filtrowane są z szybkością 48 000 na sekundę. Dzięki funkcji adaptacyjnej korekcji i dynamicznego śledzenia głowy, działanie filtra będzie dopasowane do otoczenia, w jakim ktoś się znajduje. Słuchawki są dostępne w wymiarach XS, S, M lub L. Sprawdź ofertę https://ispot.pl/apple-airpods-3rdgeneration.

Udoskonalona jakość dźwięku

Oprócz redukcji hałasu słuchawki poprawiają akustykę. Dzięki zastosowanej w słuchawkach technologii można doświadczyć wrażenia, że dźwięk dochodzi z przestrzeni. Unowocześniony czip H2 inteligentniej redukuje hałas i zapewnia nową, przestrzenną jakość dźwięku. Można słuchać muzykę tak dobrze, jak w studiu nagrań lub na koncercie. Adaptacyjna korekcja EQ sprawia, że dźwięki zarówno wysokie jak i niskie brzmią niesamowicie czysto. Ponadto każda słuchawka ma mikrofon pokryty specjalną akustyczną siatką, która redukuje szum wiatru podczas rozmów telefonicznych oraz słuchania muzyki.

Ulepszone ładowanie

Na słuchawkach możesz słuchać muzyki 6 godzin na jednym naładowaniu. Słuchawki można też ładować bezprzewodowo. Aby to zrobić, wystarczy położyć etui na ładowarce do smartwatcha Apple lub ładowarki bezprzewodowej MagSafe. Za pomocą funkcji „Połącz” można sparować słuchawki z innymi urządzeniami, które są zalogowane na danym koncie iCloud, takimi jak iPhone, czy iPad.

Funkcja znajdź – ochrona przed zgubieniem

Nowe etui ładujące MagSafe posiada funkcję „Znajdź mnie” Znajdowanie dokładne, która pozwala je zlokalizować, czy nie zapodziało się gdzieś w pobliżu. Dzięki specjalnej aplikacji możesz znaleźć swoje słuchawki. Gdy zlokalizujesz słuchawki i wybierzesz opcję „Znajdź”, słuchawki odpowiedzą dźwiękiem alarmowym. W ten sposób łatwo można odszukać swoje słuchawki. Musisz tylko pamiętać, że ta funkcja działa tylko wtedy, gdy szukany przedmiot jest w pobliżu. Funkcję tę można nastawić tak, aby słuchawki emitowały sygnał alarmowy wtedy, gdy znajdą się poza zasięgiem Bluetooth.

Wodoodporne słuchawki dla aktywnych

Wiele osób lubi słuchać muzyki podczas długich spacerów i biegania. Dlatego producenci słuchawek zadbali o to, by nowa generacja była wodoodporna. Zarówno słuchawki AirPods Pro, jak i etui ładujące MagSafe są w pełni wodoodporne oraz odporne na pot. Mogą być więc używane nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach pogodowych.

To oczywiście tylko niektóre z funkcji, które oferują słuchawki airpods 3. generacji.