Ulotka reklamowa to w wielu przypadkach najlepszy sposób promocji firmy oferującej produkty lub usługi. Zaletą ulotek jest nie tylko cena, ale i to, że trafiają bezpośrednio do rąk klienta. Atrakcyjne, opisujące ofertę, często spotykają się z zainteresowaniem. Bardzo ważne jest też to, że ulotkę klient może sobie zostawić i skorzystać z oferty w przyszłości.

Druk ulotek. Drukarnia cyfrowa ma sens

Nigdy nie powinno się korzystać z ulotek powielanych na ksero. Są mało atrakcyjne. Lepszym rozwiązaniem jest zlecenie druku ulotek na lepszym papierze. Taki druk można zlecić w dowolnej drukarni, a także w punktach świadczących usługi poligraficzne, jednak wiąże się to z wysokimi kosztami zlecenia druku. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z opcji określanej jako drukarnia online. Sprawdź ofertę Copyshop >>

druki online

Drukarnia online – projekt

Wiele drukarni prowadzi swoje strony internetowe, oferuje swoje usługi w internecie, ogłaszając się między innymi w portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych. Druk ulotek w takich miejscach ma sens. Koszt realizacji zlecenia jest minimalny, bardzo często też projekt ulotki wykonywany jest za darmo. Ulotki do druku trafiają dopiero, gdy klient zapozna się z projektem ulotki i go zaakceptuje.

Oczywiście może też zgłosić poprawki. Najczęściej i one wykonywane są za darmo. Wydrukowane ulotki dostarczane są przesyłką kurierską, już pocięte, posegregowane i przygotowane do roznoszenia. Już za około sto złotych można w ten sposób zamówić kilka tysięcy ulotek. Warto korzystać z takiego rozwiązania.