Wydajny tablet Apple Pro z procesorem, dorównującym tym, z którymi mamy do czynienia w laptopach stacjonarnych, to przenośne urządzenie, z którego możesz korzystać wszędzie, gdzie tylko chcesz. Niezawodna pamięć w postaci 256GB pozwala na przechowywanie i przesyłanie plików o dużych rozmiarach w postaci filmów, fotografii, projektów graficznych czy biznesowych prezentacji. IPad Pro dobrze sprawdza się w trakcie pracy, optymalizując jej wydajność i maksymalnie skracając czas związany z przesyłem danych. Istotną zaletą świadczącą o praktyczności tego urządzenia jest również dostęp do sieci 5G, która pozwala na zachowanie dostępu do odpowiednich serwisów streamingowych, nawet po rozłączeniu się z Wi-Fi. Tablet wyposażony w nowoczesny skaner umożliwia wydajną pracę z dokumentami oraz obsługuje niezliczoną ilość jakościowych programów, których potrzebują graficy, filmowcy, projektanci czy marketingowcy. 

Zalety iPada Pro, które umożliwiają efektywną pracę 

Autorski czip Apple M1 wykorzystywany w tego typu urządzeniu zwiększa szybkość działania nawet o 50% w stosunku do pozostałych odpowiedników z 8-rdzeniowym procesorem. Tego typu rozwiązanie przekłada się na niemal nieograniczone możliwości grania, edycji plików czy wykorzystywania dowolnych aplikacji zaprojektowanych dla systemów iOS. Najwyższą jakość pracy i odpowiednią głębię kolorów gwarantuje także niezawodny wyświetlacz Retina, z możliwością swobodnego rozjaśniania i ściemniania oraz specjalną funkcją redukującą efekt zmęczenia oczu, w efekcie czego, możemy jeszcze efektywniej zwiększyć komfort codziennej pracy. Za sprawą wydajności zaawansowanego technicznie procesora możemy liczyć na płynność obsługi poszczególnych programów graficznych, aplikacji czy przesyłu danych, na których najbardziej zależy osobom pracującym w branży wizualnej. Nowoczesny iPad Pro 256 GB wspiera użytkowników w trakcie nauki, pracy oraz pozwala w odpowiedni sposób się zrelaksować, grając w najnowsze gry, czy odpalając ulubione filmy oraz seriale. 

ipad_pro 256gb

Pozostałe funkcje nowoczesnego iPada

Wydajny sprzęt, wyposażony w wiele inteligentnych funkcji, pozwala w pełni wykorzystać potencjał, jaki oferują nam zaawansowane technologicznie urządzenia. W iPadzie Pro 256 GB znajdziemy między innymi podwójny aparat fotograficzny 12 Mpix, wyposażony w tryb HDR, pozwalający na odwzorowanie wszystkich szczegółów wyjątkowego krajobrazu, którym chcemy podzielić się ze przyjaciółmi oraz rodziną. Zastosowana w urządzeniu technologia LiDAR odpowiednio wyostrza każdy kadr i umożliwia dodawanie do niego odpowiednich efektów specjalnych. Tablet Apple to również energooszczędne rozwiązania, gwarantujące jeszcze większą wytrzymałość pracy baterii. Tego typu sprzęt możesz spokojnie zabrać ze sobą w jednodniową podróż, stawiając jedynie na moc akumulatora, bez potrzeby wyciągania ładowarki w środku dnia. IPad korzysta również z funkcji audio zoom umożliwiającej łatwe prowadzenie konferencji z członkami zespołu, w którym pracujesz.